STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024 17:33

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 sty 2009 11:29 
Szukam poleconego warsztatu samochodowego w okolicach Tilburga, najlepiej, zeby byl tam ktos, kto mowi po polsku, bo ja nie mowie po holendersku.

Musi byc blisko, bo mam problem z hamulcami i nie wyjade w takim stanie na autostrade :( Podobno gdzies tu w okolicy jest polski mechanik, ale nie wiem na ile to prawda.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 10 sie 2009 16:30 
JA ZNAM JEDNEGO MECHANIKA W KAATSHEUVEL NIEDALEKO TILBURGA NR TEL.0630491062 LUB 0628559257 NIESTETY DOSTEPNI SĄ DOBIERO PO 20 SIERPNIA JA TEZ MAM DO NICH SPRAWE A MUSZE CZEKAC


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2010 13:16 
JA osobiscie nie polecam mechanika z Kaatsheuvel poniewaz jest droższy niż Holenderski mechanik to raz, zawsze po umowonej kwocie mowi że jeszcze coś tam i musi doliczyć 20 euro, opinia paru osob lącznie z moją. Pozatym niestety żle założył mi uszczelkę... ;/


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2010 22:32 
i tu wyzej sie zgadzam zkolega ten mechanik uczyl sie chyba ale od McGayver'a zaciaglem do niego auto bo niechcialo mi odpalic zrobil je tak zeby jezdzilo ale tak mi przy tym popier....... elektryke ze z czasem wszystko zaczelo mi wariować łącznie z komputerem w instalacji pogrzebal i jeszcze na dodatek praktycznie za nic wzial sporą kase a auto wyjechalo gorzej zjeb....e niz do niego przyjechalo tak ze niepolecam go nikomu no chyba ze kogos nielubicie to tak....


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 maja 2011 05:53 
Też "naprawiał" mi samochód nie będe rozpisywał sie co i jak , powiem tylko jedno , nie polecam!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2012 16:16 
Ja tez go nie polecam straszny oszust wyciagnal odemnie kupe pieniedzy a samochod jest teraz w stanie oplakanym. Wszystko sie sypie, wiekszego bajkopisarza nie widzialem. Kawal ch......


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2012 16:43 
Nie polecam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 gru 2013 12:47 
Uwaga złodziej !!!!!!!!!!!! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015 20:58 
Od mechanika w Kaatsheuvel trzymać się z daleka!
Facet nie ma zielonego pojęcia o tym czym się zajmuje.
Samochód wstawiony na wymianę uszczelki pod głowicą po odbiorze kopcił jeszcze bardziej (niedokładnie zlany olej z wodą z miski olejowej, pod wpływem temperatury płyn zaczynał parować i odmą wpadał do kolektora dolotowego), silnik palił na 3 gary (wina wrzucania świec w gniazda zamiast wkładania - zagięta elektroda - brak przerwy na świecy), zawory po remoncie głowicy klepały jak w starym dieslu (pomylone kolejnością płytki do regulacji luzu zaworowego - na jednym cylindrze przerwy 0,65 i 0,1 - po podmienieniu cisza). Samochód 3 dni stał odpalony na podwórku z nadzieją mechanika że sam z siebie przestanie dymić. Oczywiście winę zwalał na warsztat remontujący głowicę że nie zauważyli jakiegoś pęknięcia w głowicy.
Przy okazji wsypał mi bez mojej wiedzy i zgody proszek do uszczelniania chłodnic do układu - układ płuczę wodą demineralizowaną z tego syfu już 5ty dzień z rzędu.
Najlepszy był telefon z informacją, że chyba nie mam gazu w butli i jeszcze do tego nieszczelną instalację bo gdy przełącza na lpg smierdzi mu gazem i silnik momentalnie gaśnie. Po moim przyjeździe do warsztatu okazało się, że Pan 'mechanik' ściągnął cały układ dolotowy włącznie z mikserem w środku i wężem od gazu i wielce się dziwi że silnik nie chce pracować na lpg :x
Jeszcze bym zapomniał, że Panu pomyliły się beczki z olejem i zamiast mineralny 15W40 (przebieg >200 000km na lpg) na jakim jeździł samochód wlał mi półsyntetyk 10W40, dobrze że chociaż o tym mnie poinformował...

Cena miała być 850€ (było umawiane 700 ale jak zawsze jeszcze coś wypadło po drodze...) za wymianę uszczelki + rozrząd, ale jako iż nie byłem zadowolony z 'naprawy' cenę obniżył na jedyne 600€'za same części'...

Wszystko musiałem po Panu poprawiać sam, albo zostawić u niego samochód żeby dalej sobie pracował silnik przez kolejne 3 dni - 'pewnie woda musi odparować z wydechu'...

POLECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD TEGO WARSZTATU.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lip 2015 19:24 
Witam, panowie podajcie dokładne namiary na warsztat tego "mechanika". Chcę sprawdzić czy to ten sam jaki ostatnio został mi polecony... nie chce się naciąć.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eHolandia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone