STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024 18:30

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 sie 2018 08:46 
Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia aktualnie rozpoczyna rekrutację na stanowisko:
Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych

Miejsce pracy:
Holandia

Stawka:
Od 9,59 euro brutto/h

Opis stanowiska:
Pielęgnacja i zbiór ogórków szklarniowych

Wymagania:
- sprawność manualna
- mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
- mile widziana prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opiekę polskojęzycznego rezydenta,
- możliwość zorganizowania zakwaterowania
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@getjob.com.pl
lub skontaktuj się z naszym biurem:

od 8:00 do 16:00
+48 510 242 586
+48 502 124 974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs, Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania”


Na górę
  
 

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow





Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eHolandia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone