STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024 23:36

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2014 11:08 
Czołem. Poszukuję jakiegoś prostego w obsłudze kantoru internetowego. Walutę wymieniam raz w miesiącu, więc dobrze by było, gdyby był relatywnie tani. Jakieś rady?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 22 paź 2014 19:11 
Witam. Jeżeli to Ci pomorze, to ja korzystam z serwisu liderwalut.pl. Jest i prosty w obsłudze i tani, więc łapie się w twoje kryteria ;). Ma też kilka fajnych opcji, jak możliwość wysyłania pieniędzy bezpośrednio z konta hiszpańskiego na rachunek polski, więc oszczędzasz czas i pieniądze w związku z tym, że nie potrzebujesz żadnych pośredników ani dodatkowych kont.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 paź 2014 19:13 
Polterguest pisze:
> Witam. Jeżeli to Ci pomorze, to ja korzystam z serwisu liderwalut.pl. Jest
> i prosty w obsłudze i tani, więc łapie się w twoje kryteria ;). Ma też
> kilka fajnych opcji, jak możliwość wysyłania pieniędzy bezpośrednio z
> konta hiszpańskiego na rachunek polski, więc oszczędzasz czas i pieniądze w
> związku z tym, że nie potrzebujesz żadnych pośredników ani dodatkowych
> kont.

Myślami jak widać jestem w cieplejszych klimatach :P. Chodziło mi oczywiście o rachunek Holenderski.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2014 11:48 
Nie wiem dokładnie, czego konkretnie poszukujesz. Czy zależy ci jedynie na dobrym kursie? Czy masz oba konta założone w tym samym kraju? Czy chcesz dokonywać przewalutowań wyłącznie w ramach swoich własnych kont, czy też zdarzają ci się przelewy np. na konto żony? Jest wiele czynników. Ja korzystam z kantoru lider walut, bo ma wszystkie powyższe funkcjonalności a przy tym jest szybki i tani.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2014 17:10 
Lucjusz pisze:
> Nie wiem dokładnie, czego konkretnie poszukujesz. Czy zależy ci jedynie na
> dobrym kursie? Czy masz oba konta założone w tym samym kraju? Czy chcesz
> dokonywać przewalutowań wyłącznie w ramach swoich własnych kont, czy też
> zdarzają ci się przelewy np. na konto żony? Jest wiele czynników. Ja
> korzystam z kantoru lider walut, bo ma wszystkie powyższe funkcjonalności a
> przy tym jest szybki i tani.

Chciałbym coś łatwego w obsłudze i bezpiecznego. Cena oczywiście też się liczy. Konto mam tylko w Holandii. Potrzebuje 2 kont, jeżeli i tak ma zamiar przelewy robić na nie moje konto tylko na rachunek rodziny, która pozostaje w Polsce? Czy ten lider walut w tym przypadku też będzie opłacalny?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014 20:53 
A nie możesz po prostu sam sprawdzić sobie tej strony? Na pierwszym planie jak byk pisze, że możesz tam robić takie wymiany - https://liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/wyslemy-za-ciebie-wymieniona-walute-na-rachunek-osoby-ktora-wskazesz

Odrobina dobrej woli...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lis 2014 14:32 
remigiusz pisze:
> A nie możesz po prostu sam sprawdzić sobie tej strony? Na pierwszym planie
> jak byk pisze, że możesz tam robić takie wymiany -
> https://liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/wyslemy-za-ciebie-wymieniona-walute-na-rachunek-osoby-ktora-wskazesz
>
> Odrobina dobrej woli...

Swoją drogą, to całkiem dobry kantor. Nie jest może największy na rynku, ale dzięki temu jego oferta jest bardziej starannie dostosowana do potrzeb klientów. Wymiana też jest tańsza.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2015 15:39 

Rejestracja: 02 sty 2015 15:27
Posty: 1
Ja korzystałem ostatnio z intransfer24 i naprawde jestem zadowolony.Ostanio wymieniłem euro dosc sporo sumke naprawde po dobrym kursie i mogę wszystkim ten kantor polecic 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2016 14:35 
Polecam tak jak i kolega wyżej Intransfer24. Z tego co widzę oferują najkorzystniejsze kursy wymiany walut.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eHolandia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone