STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024 18:31

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 lut 2012 16:12 
Szanowni Państwo,

Nazywam się Agnieszka Ostafińska-Konik i jestem doktorantką w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prowadzę badania na temat Polaków przebywających poza granicami kraju. Jedną ze stosowanych przeze mnie metod badawczych, jest ankieta. Metoda doboru respondentów, którą stosuję, to tzw. "metoda kuli śniegowej". Polega ona na zwróceniu się z prośbą do osób znajomych, aby przesłały ankietę swoim znajomym itd.

Dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą, o wypełnienie ankiety i przesłanie tej informacji wraz z linkiem podanym poniżej, do wszystkich osób, które Państwa zdaniem mogłyby ją wypełnić. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ badania te nie są dofinansowywane - dotarcie do jak najszerszej grupy respondentów zależy m.in. od Państwa życzliwości. Wypełnienie ankiety jest niezwykle proste i zajmuje ok. 20 minut czasu.

--------------------
http://www.ka.edu.pl/download/ostafinsk ... nkieta.doc
--------------------

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość oraz pomoc.


Pozdrawiam serdecznie,


Agnieszka Ostafińska-Konik

a.ostafinska-konik@uj.edu.pl


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 10 lip 2015 10:03 

Rejestracja: 06 lip 2015 10:38
Posty: 4
Gdyby nie tęsknota, żyje mi się nie najgorzej. Pozdrawiam całe forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lip 2015 07:02 

Rejestracja: 15 lip 2015 16:05
Posty: 4
Mnie sie żyje nienajgorzej, ja nie narzekam. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lip 2015 08:51 

Rejestracja: 19 lip 2015 14:49
Posty: 6
Szczyt marzeń Polaków lat 70-tych: Wdowa po Jaroszewiczu mówi do żony konającego Jabłonskiego, że Gierek zginął, jadąc na pogrzeb Breżniewa


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lis 2015 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2015 15:10
Posty: 4
Jak się żyje w Holandii opisuje książka, którą ostatnio dostałam:-) "Ula w Holandii" to swoisty pamiętnik napisany przez młodą emigrantkę z Polski, mieszkającą w Holandii. Ula opisuje pierwsze kroki stawiane w kraju tulipanów i codzienne życie. Jak sama twierdzi, jej roczny pobyt w Amsterdamie to prawdziwa "szkoła przetrwania". Autorka opisuje w swojej biografii okres poszukiwania pracy w stolicy, jej piewsze zajęcia (pracowała między innymi w barze i roznosiła ulotki). "Ula w Holandii" to nie tylko opowieść o jednej z tysięcy Polek na obczyźnie. W książce zawartych jest szereg porad, jak poradzić sobie w tym pierwszym, najcięższym okresie pobytu poza granicami Polski. Proces adaptacji ułatwić może również rozdział poświęcony różnicom kulturowym pomiędzy Polakami a Holendrami.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2015 17:43 

Rejestracja: 23 lis 2015 17:35
Posty: 10
Moje zdanie na temat życia na emigracji najlepiej opisuje ten cytat:
"Trudno przekonać samego siebie, że miejsce, w którym przebywasz, jest naszym domem, i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce..." - Jonathan Carroll


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sie 2016 11:16 

Rejestracja: 16 sie 2016 11:14
Posty: 1
Piękny cytat


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow





Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eHolandia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone